Російська агресія залишила тисячі українців без житла, грошей, одягу, їжі та інших елементарних речей. Разом з Благодійним Фондом “Християнська взаємопоміч” працюємо для забезпечення продуктами харчування та найнеобхіднішим усіх, хто цього потребує.

Допомагаємо тим, хто потребує гуманітарної допомоги, та координуємо тих, хто може її надавати .

НАЯВНІ ПОТРЕБИ:

 • продукти харчування
 • продовольчі набори
 • медикаменты
 • засоби гігієни
 • постільні речі

     Якщо хочете залучитися та допомогти, – зробити це можна двома способами:

 • ОБРАТИТЬСЯ
  +38 067 4088354
  Е-mail: luginww@gmail.com
 • ПЕРЕРАХУВАТИ ДЕНЬГИ за реквізитами:
  Найменування організації: ГО “Екокомпас” / CO ECOCOMPAS
  Код ЄДРПОУ: 44252643
  Назва банку : JSC CB PRIVATBANK
  SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X 
 • IBAN: UA193052990000026002010121453 – UAH
 • IBAN: UA513052990000026001010132454– EUR

      Підтримуйте Україну, допомагайте українцям!!

"Наши волонтёры передают ЗСУ помощь"

Особливу увагу Благодійний Фонд «Християнська взаємопоміч» приділяє найменш захищеній ланці населення – дітям.

Ніколи не можна спрогнозувати як і що вплине на психологічне та фізичне здоров’я дитини і чи може дитина взагалі оговтатись після такого жаху у дитинстві. Саме тому ми допомагаємо батькам вивезти своїх дітей із зони бойових дій у безпечне місце. Весь цей час ми вивозили родини переселенців до Болгарії.

У зв’язку з загостренням військових дій на території України та настанням холодного довгого зимового періоду, просимо Вас розглянути можливість надання нам гуманітарної допомоги: продуктові набори, засоби гігієни, постільні речі, одеяла, теплі зимові речі (одяг та взуття).

Також просимо розглянути можливість тимчасового розміщення сімей з дітьми на території Вашої громади. Допомогти в організації навчального процесу та розвиваючого дозвілля для дітей.

Зі свого боку ми маємо досвід в організації процесу евакуації дітей і осіб, що їх супроводжують, забезпечуємо юридичний супровід.

Діти – наше майбутнє і вони мають зростати у правильних умовах. Наш проект забезпечує мирне небо та збереже як психологічне, так і фізичне здоров’я дітей. Війна – це тяжке психологічне випробування. Можна тільки уявити, як можуть вплинути всі страхи на майбутнє цих дітей, і так не зовсім щасливих та обділених у житті. Давайте вместе смягчим єто влияние і повернемо їхні посмішки.

Керівник проекту – Наталія Володимирівна

тел. +38 067 408 83 54 (Viber, WhatsApp, Telegram)